in

İNTERAKTİF SÖZLÜKLER ARASINDA İÇERİK EKLEYEBİLECEĞİNİZ SÖZLÜKLER

Günümüzde kullanıcıların içerik ekleyebileceği sitelerin sayısı arttı.İçerik ekleyebileceğiniz ve aynı zamanda interaktif sözlük yazarlığı yapabilseydiniz ? Hem sözlük yazarı hem de bir blog sahibi olurdunuz . Bunu yapabileceğiniz herhangi bir sözlük var mı diyerek araştırdığımızda karşımıza ,geçmişi 2005 ‘lere kadar uzanan Türkiye’nin köklü interaktif sözlüklerinden biri olan YILDIZ SÖZLÜK çıktı.Yıldız Teknik üniversitesinin bir diğer platformu olan Yıldızca ‘da içerik oluşturabileceğiniz bir alan sizleri bekliyor.
Yıldız teknik üniversitesi sözlüğü ,YILDIZ SÖZLÜK artık bütün Türkiye’nin sözlüğü olma yolunda ilerliyor.Yeni bir sözlük olmasına rağmen hızla gelişen sözlük nisan 2018 itibariyle 2000’e yakın yazarı ,binlerce konu başlığı altına girilen on binlerce  entry ile bir bilgi bankası haline gelmeye başladı .İnteraktif sözlükler arasında en seviyeli ve bilgili ,akademisyen ,öğrenci ve üniversite mezunu yazarlarıyla doğru ve kapsamlı bilgiler sözlüğü dolduruyor.Sözlük yazar alırken seviye ,genel kültür,bilgi seviyesi yanında sözlük yazarı olabilecek nitelik ve donanıma sahip olanların yazar olabildiği bir platform olarak yazar seçimlerini yapıyor.Yazar alımlarında ytü öğrencisi olma şartı kısa süre önce kaldırıldığı için isteyen herkes yazar olabiliyor.

 

 

Yıldız Sözlük’ün İncelemesini Yaptık

 

Yıldız Teknik üniversitesi AKADEMİSYEN ,ÖĞRENCİ VE MEZUNLARIYLA yola çıktık .
Yıl olmuş 2017 ne gerek var sözlüğe diyenlere ; diğer sözlükleri, sözlüklerde yozlaşmayı gösterdik ,tek tip düşünen yazarları ,boş girilen entryleri ,geyik çevirmeye çalışan trolleri, dolu görünen sözlükleri.
Yıldız Sözlük sözlük yazarlarının vahası ,cenneti ,özgür dünyaları oldu. Sözlük kısa süre geçmesine rağmen 2000’ini aşan  yazara ,yazarlarının yazdığı dolu bilgi entryleri dünyayı onlarca kez dönebilecek dünyanın bilgisine ulaştı .Hocaların  öğrencilerine bilgi kaynağı olarak önerdiği bilgi dolu bir sözlük haline geldik.

Her önüne geleni yazar yapmadık ,sızma girişiminde trolleri başarıyla püskürttük .Yıldız Sözlük hala gelişiyor. Sözlük’te her gün yenilikler var .Yazarlarımızın birbiriyle yazışarak doldurduğu interaktif sözlüğümüze yazar olmak isterseniz sizi de TÜRKİYE’NİN EN HIZLI BÜYÜYEN SÖZLÜĞÜNE Davet ediyoruz.
Yıldız Sözlükte Yıldız YAZARLAR Yıldızlı ayrıcalıklara ,sonsuz özgür kişisel alana sahipler .Öneri ve talepleri hemen değerlendirilir

”sözlük yazarlarındır ”

Yıldız SÖZLÜK Yıldız Yazarlarının yönettiği kamusal yarar gözetilerek açılmış ve yoluna sosyal sorumluluk projesi olarak devam eden Türkiye’de tek sözlük platformudur.
​Yazar alımları kısa süreyle açılmıştır.Bilgisine güvenenler ,ben elit sözlükte yıldız yazar olmak istiyorum diyenler ,yazarlarla sözlükte mesajlaşarak entellektüel dostlar edinmek istiyorum diyenler ,ben sadece okurum diyenler ,Türkiye’nin nabzını Yıldız sözlük’le tutarım diyenler,bayılıyorum günün videolarına diyenler kısacası herkes bu sözlükte . Sözlük yazar alımları açık ve buradan 1 dakikada yazar olabilirsiniz.

” ”

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLK RUS ÇARI KORKUNÇ İVAN

EN GÜNCEL HABERLER İÇİN HABERLER GÜNDEM