in

Firmanızı Ücretsiz Tanıtın

2016 yılının ortalarında firma sahipleri için açılanfirma rehberi  sitesi Firma Eklesen kullanıcılarının ücretsiz firma eklemelerine izin veriyor.. Kullanıcılarına hangi firmaların nerede olduğu, firmanın konumu, telefon numarası, fax ve firma hakında bütün bilgileri barındıran sosyal bir platform olmakla birlikte plator tamamen ücretsiz olmakta ve bu süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük firma ekleme platformlarından biri olmayı başarmıştır.
10 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten firmaeklesen.com sitesi ekibi ile birlikte kısa sürede uzun yol katletmiştir.

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Firmaeklesen.com platformu çalısanları işini evet severek yapıyorlar çünkü firmaeklesen.com sitesi Türkiyede önde gelen firmalardan birisi olmaktadır.Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Firmaeklesen ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.
“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Türkiyedeki bütün firmalaı tek tek araştırıp o firmalarla ilgili fizibilite raporları hazılayıp ve firmaların gerçek olup olmadıklarını öğrendikten sonra sitemizze ekleyerek işimizde daha iyi ve kullanıcılarıma daha sağlıklı hizmet sunabilmek için hizmet vermektedir.

Firma Rehberini ziyaret edip firmanızı kolaylıkla ücretsiz olarak tanıtabilirsiniz.

 

 ” ”

Değerlendirmek ister misiniz?

0 points
Upvote Downvote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dini Yazılar ve Paylaşımlar

MELEKLER HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ