in

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yeni sezon ile birlikte bir çok markayı inceleme şansımız oldu. Marjinal çalışmalardan tutun en klasik modellere kadar bir çok modeli inceledik.  Sokak modasında ön plana çıkan modelleri de baz alarak bir galeri derlemeye çalıştık. Burada dönemin trendleri ile ilgili önemli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de moda denince belli bir tarzdan bahsetmek doğru değil. Türkiye farklı kriterlere sahip bir bölgeden oluşuyor. Eğer belli bir kesime hitap etmiyorsanız analizleri genele uygun yapmanız gerekiyor. Bu sebeple sitemizde her alanda örnekler verilmektedir. Topuklu ayakkabı modası hakında da bu konumuzu hazırlarken bu düşüncenin ön planda olduğunu belirtmeliyiz. İsterseniz ilk olarak topuklu ayakkabı modellerinden derlenen modellere göz atalım. Ardından konunun devamında paylaşımlarımız ve değerlendirmelerimiz devam edecek.

Az topuklu, dolgu topuklu, kısa topuklu  veya  platform… Rahatlıkları  yıllardır tartışılıyor olsa da  topuklu ayakkabı, bir çift te olsa her kadının gardırobunda  mutlaka olur. Az topuklu ayakkabı ya da kısa topuklu ayakkabılar rahatlıkları yüzünden bayanlarca tercih edilirken, uzun topuklu ayakkabı modelleri kısa boylu kadınların ,daha sexy görünmek isteyen bayanların gözdeleri arasında. Topuklu ayakkabı modelleri kullanım zorluğu nedeniyle günlük tercih edilmiyorsa da özel gün ve  gecelerde abiye altına kombinleyenleri sayısı azımsanmayacak kadar çok.. Siyah mini elbisenizi en şık neyle  tamamlayabilirim diyenlerdenseniz cevabınız pek tabii  siyah topuklu ayakkabı olabilir .Zarif bir geceye en güzel hangi ayakkabı eşlik eder? Bir çift bilekten bağlı ayakkabı DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİM.. Her yıl moda haftaları ve tasarımcılar,stilistlerin yönlendirmeleriyle topuklu ayakkabının modasıda değişiyor.değişiyor. Bunun yanında PARİS,NWY ve LONDRA moda haftalarındaoldukıça vurgulanan topuklu ayakkabılar   2017 yılında renk scalasındaki tüm renklerde hazırlanarak yükselişe geçirilecek gibi duruyor. Sokak modası bu yıl ne olur bilinmez fakat moda haftalarını takip ederek alışverişlerini yapanlardansanız gardrobunuzda yer açmalısınız.Sabaha.net

 

Değerlendirmek ister misiniz?

0 puanlar
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

Elma Maskesi Nasıl Yapılır

BAŞ AĞRISI MİGREN!